Etik Savaş
Savasoyunlari1.com'a hergün yeni savaş oyunları eklenmekte olup son çıkan savaş oyunları yanlız burada
Sponsor Bağlantı
Etik Savaş Oyunları Oyna

Etik Savaş oyunu oyna
Etik Savaş Hakkında Açıklama
Yaşamak için bu son şansınız düşmanlar kalenize doğru saldırıya geçmiş geliyorlar sizde elinizdeki yayı yukarı aşağı yön tuşları ile ayarlıyorsunuz ve okları fırlatıyorsunuz.size küçük bir ipucu verelim.Baktınız düşman askerleri baya yoğun sıra sıra giliyorlar bir defaya mahsus yukardan ok yağdırabilirsiniz.Boşluk tuşuna basarak iyi eğlenceler.
Savaş Oyunları
Savaş Oyunun Adı: Etik Savaş
Nasıl Oynanır: Yaşamak için bu son şansınız düşmanlar kalenize doğru saldırıya geçmiş geliyorlar sizde elinizdeki yayı yukarı aşağı yön tuşları ile ayarlıyorsunuz ve okları fırlatıyorsunuz.size küçük bir ipucu verelim.Baktınız düşman askerleri baya yoğun sıra sıra giliyorlar bir defaya mahsus yukardan ok yağdırabilirsiniz.Boşluk tuşuna basarak iyi eğlenceler.
Oynanma Sayısı: 3,434
Puanı: 0
Arkadasina Söyle
Sitene Ekle:
Eğer savaş oyunları ve strateji oyunları tarzı oyunları seviyorsanız sizlere internet dünyasında yer alan birbirinden güzel savaş oyunlarını günbegün eklemeye devam ediyoruz. İnternette bulunan milyonlarca flash oyundan sizlere en güzellerini Türkiye’nin savaş oyunları platformu olan savasoyunlari1.com da bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan oyunlar küçük yaştaki çocuklar için uygun değildir. Sitemize oyun eklerken ince eliyor sık dokuyoruz. Sizlerin değerli zamanlarını en güzel oyunları oynarken geçirmenizi sağlıyoruz. Yine bu tarz oyun seven arkadaşların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz silah oyunları ve araba oyunlarını da eklemeyi ihmal etmiyoruz. Tüm oyun severlere iyi eğlenceler dileriz.
Savaş Oyunları - Savaş Oyunu - Strateji Oyunları - Silah Oyunları

Tüm oyunların telif hakları sahiplerine aittir. Bütün hakları saklıdır.
Copyright © 2008 - 2012